









Lime Tree Hotel & One Bed Room Serviced Apartment - Noida Sector 50 Metro

Uitzonderlijk 10 (11 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Lime Tree Hotel & One Bed Room Serviced Apartment - Noida Sector 50 Metro is gelegen in Noida in de regio Uttar Pradesh, op 17 km van Swaminarayan Akshardham en biedt gratis WiFi, een speeltuin, een tuin en gratis privéparkeren.
De units zijn voorzien van een balkon, airconditioning, een flatscreen-tv en een eigen badkamer met douche en gratis toiletartikelen. Sommige units hebben ook een keuken met een oven, een magnetron en een kookplaat.
Er is een ontbijt beschikbaar. De opties zijn een als buffet aangeboden ontbijt, à la carte-ontbijt en continentaal ontbijt. Het appartement heeft een restaurant dat Amerikaanse, Chinese en Indiase gerechten serveert. Op aanvraag kun je er ook terecht voor vegatarische, veganistische en glutenvrije opties.
Bij Lime Tree Hotel & One Bed Room Serviced Apartment - Noida Sector 50 Metro kun je gebruikmaken van een terras.
Fort Tughlaqabad ligt op 18 km van de accommodatie, en Humayuns tombe ligt 20 km verderop. Vliegveld Luchthaven Hindon ligt op 16 km van de accommodatie en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Ontbijt op de kamer
Restaurant
Locatie
Sector 72 A171Noida 201301
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met