









Casa ideal hasta 7pax Mendoza con cochera propia

Uitzonderlijk 9.7 (17 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Casa ideal hasta 7pax Mendoza con cochera propia bevindt zich in Mendoza, op 7,4 km van Museo del Pasado Cuyano, en biedt accommodatie met een tuin, gratis WiFi, een gedeelde keuken, en een gedeelde lounge. Deze vakantiewoning heeft gratis privéparkeren en een 24-uursreceptie.
De vakantiewoning met airconditioning heeft 3 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een bidet en een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verzorgd.
Bij de vakantiewoning kun je gebruikmaken van een barbecue.
Busstation van Mendoza ligt op 7,6 km van Casa ideal hasta 7pax Mendoza con cochera propia, en O'Higgings Park ligt 8,8 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Governor Francisco Gabrielli ligt op 13 km van de accommodatie, en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Restaurant
Locatie
Las Madreselvas5503 Mendoza
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met